تور مسکو

آژانس هواپیمایی رامین گشت مجری مستقیم برگزاری و اجرای تور مسکو همراه با تور لحظه آخری مسکو , رزرو بلیط تور مسکو , رزرو هتل در مسکو و ... می باشد.

تور مسکو

مکان های گردشگری مسکو

مسکو که برخی هم آن را ماسکو می خوانند یکی از پر جمعیت ترین شهرهای روسیه است که به مرکزیت این کشور شناخته می شود. این شهر زیبا در حالی که بیش از ۱۱ و نیم میلیون جمعیت دارد به عنوان مهم ترین شهر و به صورت مرکز سیاسی، اقتصای مذهبی و تاریخی و مالی و علمی آموزشی روسیه به حساب می آید. در اروپا این مسکو است که عنوان پرجمعیت ترین شهر در این قاره به دوش می کشد و از طرفی به عنوان ششمین شهر پرجمعیت دنیا لقب گرفته است.

شاید یکی از علل نامگذاری این شهر، رودخانه ای باشد که به همین نام در حال جوش و خروش است. یکی از مراکز دیدنی در این شهر، قلعه ای باستانی به نام کاخ کرملین است که شهرت خاصی در روسیه و برای گردشگران دارد. جالب است بدانید که رئیس جمهور روسیه و قوه ی اجراییه ی این کشور در این کاخ سکونت دارند و زندگی می کنند. خطوط عبور و مرور مرزی و غیر مرزی در این کشور و شهر، شامل ۴ فرودگاه است که به همراه ۹ مترو و ایستگاه راه آهن توریست ها را بین کشورهای مختلف جابجا می کند.

توکیو بزرگترین ایستگاه متروی دنیا است که البته بعد از آن در رتبه ی دوم این مسکو است که متروی ان با بیش از ۱۸۵ ایستگاه، بیشترین مسافر ها را جابجا می کند.

رتبه ی کلان شهری مسکو در میان شهرهای مختلف از جهت آموزشی علمی نیز بسیار حائز اهمیت است. از نظر امکانات ورزشی مسکو نیز بسیار خوب عمل کرده و در زمره ی شهرهایی بکار می رود که به ورزش اهمیت می دهند از این رو از جهت ورزشی نیز در جایگاه قابل اهمیتی در دنیا قرار دارد.

در این شهر بزرگترین واگن های حمل و نقل تولید می شوند.

تور مسکو میدان سرخ

اگر در مسکو به دنبال بزرگترین و مرکزی ترین میدان باشید قطعا میدان سرخ را به شما نشان می دهند. باید بدانید که خیابان های اصلی منهی به بزرگراه ها در این شهر نهایتا به این میدان ختم می شوند. این میدان اگر چه حامل وقایع تاریخی زیادی است هم به عنوان قلب روسیه و هم قلب مسکو شتاخته می شود.

تور مسکو کاخ های کرملین

کرملین به زبان روسی به معنی قلعه ها و دژ های فراوان می باشد که همانطور که قبلا گفته شد محل زندگی رئیس جمهور این کشور می باشد. در این مکان دیدنی، ۵ کاه و ۴ کلیسای بزرگ و جامع قرار دارد که دیوار بزرگ کرملین آن را محاصره کرده است. این مکان که در قرن ۱۹ زمان گذاری شده است به عنوان مکانی ۷۰۰ اطاقی شناخته اشده است. اگر می خواهید به دیدار کاخ کرملین بروید فراموش نکنید که برای ۵ شنبه ها برنامه ریزی نکنید و با خودتان دوربین نبرید چرا که عکاسی از داخل آن ممنوع می باشد.

تور مسکو کلیسای جامع سنت باسیل

کلیسای جامع سنت باسیل نماد جاذبه های گردشگری روسیه است. همان گنبد های رنگی و زیبا که در شب های تاریک به زیبای می درخشد درست مکان کلیسای سنت باسیل را به شما نشان می دهد. زمانی که در قرن ۱۶ روسی ها در مقابل لهستانی ها به پیروزی رسیدند این کلیسای بزرگ به عنوان یک نماد زیبا از پیروزی ساخته شد. در مسکو سنت باسیل را به عنوان سمبل این شهر می شناسند که در آن از هنر و معماری ارتدوکس استفاده شده است.

تور مسکو متروی مسکو

همانطور که گفته شد مسکو از نظر مترو تقریبا حرف اول را می زند، با این حساب، متروی مسکو نیز باید یکی از آثار دیدنی در این شهر باشد. گالری هنری که در قالب این مترو شناخته شده است، بسیار دیدنی است. متروی زیر زمینی این شهر که در سال ۱۹۳۰ ساخته شده است، و ایستگاه های ان با عنوانی به نام کاخ های مردم ایجاد شده است. جالب است که کمی محو معماری های این مترو شوید. در این مکان می توانید نقش های برجسته ، حاشیه های زینتی ، سنگ های مرمر ، مجمسه های برنز ، شیشه های رنگی و موزاییک های زیبایی که در ساخت آن بکار رفته است دیدن کنید. در واقع کمی از شمای مد روم شرقی در این مکان بهره برده شده است.

تور مسکو گالری ترتیاکوف

اگر به دنبال یک موزه ی تاریخی هنری در مسکو هستید باید سری به گالری یا موزه ترتیاکوف بزنید. در واقع در سال ۱۸۵۱ فردی به نام پاول میخایلوویچ ترتیاکوف که بازرگانی روسی بود، با جمع آوری این گالری در طول سال ها توانست این اثر تاریخی و هنری را به نام خود ثبت کند.

تور مسکو کیلومتر صفر مسکو

کیلومتر صفر مکانی در اغلب کشورها در پایتخت هاست که از طریق آن فاصله ی دیگر کشور ها را با کشور مورد نظر می سنجند اما دست قضا بر این شده که در روسیه و مسکو این مکان به جاذبه ای گردشگری تبدیل شود. مردمی که از این مکان دیدن می کنند عقیده های جالبی دارند. توریست ها به این مکان می ایند و روی حلقه ی برنزی منتسب به آن می ایستند و آرزو می کنند و سکه ای از سمت شانه ی خود پرتاب می کنند. اگر سکه بر روی این دایره برنزی بیفتد خوشحال می شوند که آرزویشان برآورده می شود. اگر می خواهید به مکان این جاذبه بروید باید به روبروی کلیسای ایبریان بروید و در فاصله ی کمی که از میدان سرخ وجود دارد، از این مکان دیدن کنید.

تور مسکو تئاتر بولشوی

اگر به هنرهای نمایشی روسی علاقه دارید و کمی در مورد آن ها مخصوصا از نوع قدیمی شان مطالعه کرده اید باید برای تئاتر بولشوی وقت بگذارید. این تئاتر که از نوع قدیمی و تاریخی تئاترهای روسی می باشد، محل اجرای اپرا و باله می باشد.

تور مسکو میدان مانژ مسکو

تور مسکو

در پایین شهر مسکو نیز جاذبه هایی وجود دارد که شما می توانید آن ها را ببینید. مثلا میدان مانژ یکی از جاذبه های پایین شهری روسیه و مسکو است. این مکان از طریق خیابانی به نام Tverskaya  به میدان سرخ می رسد. اگر به این مکان بیایید می توانید از طریق آن جاذبه های گردشگری بسیاری دیگر نیز مشاهده کنید که از جمله آن ها می توان به موزه تاریخی مسکو و باغ اسکندر ( الکساندر گاردن ) در جنوب ، مسکو مانژ در غرب آن و دانشگاه مسکو در شمال این مکان تاریخی اشاره کرد.

تور مسکو  , خیابان آربات مسکو

تور مسکو

خیابان های قدیمی شهرها همیشه محل رفت و آمد توریست هاست. خیابان آربات مسکو نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما می توانید این خیابان را به عنوان قدیمی ترین خیابان مرکز روسیه بشناسید و ببینید. در این خیابان انواع و اقسام فروشگاه های منتسب به هنر تصویری و موسیقیایی قرار دارد. بسیاری از توریست ها برای خرید سوغاتی به این مکان می آیند  و توصیه می کنیم که شما هم سری به آن جا بزنید.

تور مسکو , آسمان نمای مسکو

تور مسکو

برخی از شهر ها دارای مکانی به نام آسمان نما و یا افلاک نما هستند. جالب است بدانید که بزرگترین افلاک نمای دنیا در مسکو قرار دارد که البته طی دو سال در سال های ۱۹۲۷ تا ۱۹۲۹ ساخته شده است و به همین دلیل از نظر قدمت نیز قدیمی ترین آسمان نمای دنیا نام گرفته است.

این مکان گردشگری در تمام روزها، از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب پذیرای توریست هاست. علاقمندان به علم نجوم به وفور در این جا دیده می شوند اما فراموش نکنید در اغلب اوقات در روز های سه شنبه این مکان برای پذیرش توریست ها، محدودیت دارد

 

تور مسکو , مراسم تعویض نگهبان مسکو

تور مسکو

کاخ کرملین و میدان سرخ دو بنای بسیار مهم در این شهر هستند. این دو مکان چنان اهمیت دارد که برای تعویض نگهبان هایش، باید مراسم گرفته شود. هر سال درست در ماه های آورین تا اکتبر، ۲۰ بار نگهبان های این مکان ها تعویض می شوند که این تعویض ها طی مراسم ها و جشن هایی صورت می گیرد.

 

 

 

 

اولین سفر به پهناورترین کشور جهان بسیار هیجان انگیز است. کشوری مملو از جاذبه های تاریخی و فرهنگی که هر سال گردشگران زیادی برای دیدنش سفر می کنند. از طرفی طبیعت وحشی آن فرصت مناسبی را برای ماجراجویی ایجاد کرده است. روسیه همیشه میزبان توریست های زیادی است و مردمانش با گرمی به استقبالشان می روند، کسب اطلاعات کاملی درباره نکات سفر به روسیه می تواند شما را برای مواجه با پیشامدهای اولین سفرتان آماده کند و باعث شود سفرتان بیش از پیش لذت بخش گردد.

 

بسته به شهری که قصد سفر به آن را دارید وضعیت آشنایی مردم با زبان های خارجی متفاوت خواهد بود. البته در شهرهای بزرگی مانند مسکو و سنت پترزبورگ آشنایی بیشتری با زبان‌ های دیگر به ویژه انگلیسی دارند اما در کل زبان انگلیسی روس ها زیاد خوب نیست. آن ها از کودکی انگلیسی می خوانند و بیشتر حرف های شما را متوجه می شوند اما عموما افراد خجالتی هستند و صحبت نمی کنند.

در رستوران ها منوی انگلیسی هم نوشته شده، افراد فعال در صنعت گردشگری به عنوان زبان دوم یا سومشان انگلیسی صحبت می کنند ولی ممکن است به خوبی مفهوم گفته هایتان را درک نکنند. بنابر این به همراه داشتن کتابچه راهنما و نقشه ای که بتوانید استفاده کنید فکر بسیار خوبی خواهد بود.

یاد گرفتن چندین عبارت کاربردی به زبان روسی نیز نه تنها کارتان را راه می اندازند بلکه با گفتن جمله ساده ای مانند اسپاسیبلو (متشکرم) می توانید تاثیر خوبی روی محلی ها بگذارید.

 

تحقیق درباره سیستم حمل و نقل عمومی

یکی از نکات سفر به روسیه که باعث کاهش هزینه ها و آسان شدن کارتان در اولین سفر می شود آن است که از قبل تحقیق جامعی در رابطه با سیستم حمل و نقل عمومی پهناورترین کشور جهان انجام دهید. این تحقیق برای سفر به شهرهای بزرگ تر بخصوص آن هایی که دارای مترو هستند بسیار کارآمد خواهد بود.

نمی توانید روی پرسیدن سوال درباره این که کدام بلیط را بخرید یا کدام سمت بروید روی افراد حساب کنید و بهتر است که از نقشه های ترجمه شده به زبان انگلیسی استفاده کنید.

باید هر طور که می توانید اطلاعات کاملی درباره این سیستم جمع آوری کنید، به طور مثال از کجا بلیط بخرید یا چطور از نقشه مترو استفاده کنید. هنگام سفر با مترو و اتوبوس به دقت به صدایی که نام ایستگاه ها را اعلام می کند توجه کنید. معمولا تنها نام روسی ایستگاه ها اعلام می شود، در نقشه های انگلیسی آوانگاری روسی نیز نوشته شده و با گوش کردن دقیق می توانید متوجه شوید کجا هستید.

 

لباس گرم

در ادامه نکات سفر به روسیه باید در رابطه با لباس پوشیدن بگوییم. هر کسی که برای اولین بار به پهناورترین کشور جهان می آید فکر می کند که این جا همیشه هوا سرد و ابری است و البته این افراد سخت در اشتباه هستند. روسیه اگرچه زمستان های سخت و خشنی دارد اما تابستان ها هوای شهرهایی مانند سنت پترزبورگ حسابی گرم و مرطوب می شود.

قطعا پیش بینی هوا کار دشواری است اما داشتن آگاهی نسبت به وضعیت آب و هوا در آن زمان از سال برای چیدن برنامه های سفر حسابی مفید خواهد بود. اگر زمستان به روسیه می روید بیش تر از آن که به فکر لباس های گرم باشید باید به چاره ای برای در امان ماندن از برف و باران بیاندیشید.

در شهرهای بزرگ و شلوغ برف ها به سرعت آب شده و زمین پر از گل می شود. به همراه داشتن کفش و چکمه های مناسب (و حتی جوراب اگر برنامه پیاده روی طولانی مدت دارید) کاربردی خواهد بود. پوشیدن چندین لایه لباس گرم و کت در فضای باز ضروری خواهد بود اما به سر داشتن کلاه خز دار کمی زیاده روی است و همه متوجه می شوند شما گردشگری تازه وارد هستید.

 

فصل ایده آل گردشگران برای بازدید از روسیه

به صورت کلی در زمینه ی بررسی بهترین زمان سفر به روسیه باید فصل تابستان را بهترین و ایده آل ترین زمان برای سفر به این کشور معرفی کرد.البته در بیشتر کشورهای جهان سفر در فصل تابستان بهترین زمان برای گشت و گذار است و روسیه هم از این امر مستثنی نیست.جالب است درباره ی سفر در فصل تابستان به این کشور این نکته را بدانید که روسیه ای که بالاتر گفتیم در فصل بهار بسیار خلوت است، تبدیل به مقصدی شلوغ و پر از برنامه های گشت و گذاری مختلف می شود.شهرهای بزرگی مثل مسکو، سنت پترزبورگ، سارانسک، سوچی، کازان و بسیاری از دیگر شهرهای این کشور دارای آب و هوایی گرم و آفتابی می شوند و بنابراین گردشگران و توریست های بسیاری را به خود جذب می کنند.بهترین ماه های سال برای سفر به این کشور هم از نظر آب و هوایی و هم از نظر گردشگری بین ماه های جولای تا آگوست است و این ماه ها برابر هستند با ماه های تیر تا شهریور.درجه ی دما در این فصل به ۳۰ درجه ی سانتی گراد هم می رسد. گرم ترین ماه تابستان، جولای یعنی ماه مرداد است.

 

آشنایی با غذاهای روسی

غذاهای روسی حرف های زیادی برای گفتن دارند ولی اغلب دارای اسامی بسیار عجیب و غریبی هستند. اگر تمایل دارید که طعم غذاهای متنوع را بچشید و سفرتان از نظر غذا هم خاطره انگیز شوید درباره غذاهای فصلی پهناورترین کشور جهان هم جست و جو کنید وگرنه احتمالا هر روز سوپ بُرش خواهید خورد.

رستوران هایی که در مرکز شهرهای بزرگ و پرگردشگر قرار داند قطعا دارای گارسن های مسلط به زیان انگلیسی هستند که می توانند در انتخاب غذا به شما کمک کنند، اگر می خواهید یک تجربه واقعی از غذاهای محلی داشته باشید باید خودتان را آماده کنید تا ناگهان اشتباهی ژلاتین گوشت سفارش ندهید (البته همین غذا هم ممکن است به نظر شما لذیذ باشد).

 

آب شیر را ننوشید

از دیگر نکات سفر به روسیه ننوشیدن آب شیر است. در کشور خودمان و بسیاری از کشورهای غربی نوشیدن آب شیر یا درخواست آن در رستوران کار متداولی است، اما روس ها از آب شیر برای نوشیدن استفاده نمی کنند. حتی بسیاری از اوقات پیش می آید که بعد از باز کردن شیر آب برای مدتی آب قهوه ای رنگ از آن خارج شود. بهتر است وارد بحث های شیمیایی آب و ناراحتی به خاطر کیفیت آن نشویم. بطری های آب نوشیدنی تنها راه مطمئن برای آسوده خاطر نوشیدن آن هستند. اگر دلتان نمی آید برای مسواک زدن از آب شیر استفاده می کنید و از طرفی بطری های آب هم گران هستند بهتر است از آب جوشیده شده برای مسواک زدن استفاده کنید.

 

احترام به سنت های محلی

هر کشور بایدها و نبایدهای فرهنگی خود را دارد و روسیه نیز از این قاعده مستثنی نیست. طی سال های گذشته با رونق گرفتن صنعت گردشگری مردم راحت تر با این اختلافات فرهنگی کنار می آیند اما هنوز هم روسیه یک جامعه سنتی تلقی می شود. برخی قوانین و محدودیت های مشخص وجود دارد که مردم از آن ها پیروی می کنند.

به طور مثال اگر به خانه کسی دعوت شدید مودبانه آن است که هدیه کوچکی را برایشان ببرید. پوشیدن لباس رسمی نیز یکی از ضرورت های رفتن به رستوران یا تئاتر است. در ورودی رستوران ها و موزه ها جا لباسی برای کت های آقایان در نظر گرفته شده و هنگام ورود به این اماکن کت های خود را در می‌ آورند و حتی برخی آنقدر نسبت به قوانین سخت گیر هستند که ممکن است در روزی سرد و زمستانی مانع پوشیدن کت شما در داخل سالن شوند.

باید بگوییم که انتخاب لباس مناسب نیز از دیگر نکات سفر به روسیه ، پهناورترین کشور جهان است. حتی اگر هنگام ورود به چنین فضاهایی کسی از لباستان ایراد نگیرد و مانع ورودتان نشود هم احتمالا با شلوار جین در میان افرادی که لباس رسمی پوشیده اند احساس راحتی نخواهید داشت.

بازدید از کلیساهای ارتودوکس روسی نیز نیازمند رعایت کردن مواردی است. خانم ها باید روسری سر کنند و دامن یا شلوار بلند بپوشند. آقایان نیز باید شلوار بلند بپوشند و از کلاه گذاشتن بر روی سر خود اجتناب کنند.

 

امنیت روسیه

در ادامه نکات سفر به روسیه به عنوان اولین سفر در پهناورترین کشور جهان باید بگوییم که این جا به اندازه هر کشور اروپایی دیگری امنیت دارد. اگرچه شاهد وقوع جرم های کوچکی مانند جیب بری هستیم اما این امور در تمامی نقاط پرگردشگر رایج هستند و چیز عجیبی نیست مهم آن است که هیچ اتفاق خشونت آمیزی این جا روی نمی دهد.

 

گژل | Gzhel

گژل نوعی از ظروف سفالی روسیه است که برای استفاده های تزیینی و یا آشپزخانه بسیار کاربرد دارند. بیش از ۲۰۰ سال است که این سبک شهرت یافت و مرکز اصلی تولید آن روستایی با همین نام است. این ظرف های آبی و سفید امروز در سراسر جهان پیدا می شوند. بسیاری از گژل ها برای خوردن چای متناسب هستند و به گونه ای به این کار ربط پیدا می کنند. بسته به این که اندازه، نوع کار و  تعداد ظرف هایی که می خرید قیمت گژل ها متفاوت است و البته یکی دیگر از سوغاتی روسیه با قیمت مناسب محسوب می ‌شوند.

 

شال های اورنبورگ | Orenburg Shawls

شال های اورنبورگ بسیار لطیف هستند و تماشای آن برای علاقه مند به ادبیات روس ها یادآور مهمانی های چای داستان های نویسندگانی مانند Tolstoy و Dostoevsky است. شال ها در سراسر کشور طرفداران زیادی دارند و به خاطر نرم بودن و گرم بودن خانم های زیادی در فصل سرد تابستان شال گرم می پوشند. خانم ها علاقه زیادی به این مورد از سوغاتی های روسیه دارند و کشور روس ها نیز هدیه دادن شال نمادی از عشق است. رنگ سنتی شال های اورنبورگ سفید یا خاکستری است، البته امروز در طیف وسیع رنگی تولید می شوند.

 

هنگام رفتن به جاهای شلوغ حواستان را جمع کنید تا در دام هایی که برای گردشگران پهن کرده اند نیفتید. اگر هم اتفاق بدی برایتان روی داد هتل ها برای تماس با پلیس یا سفارت (در صورت گم شدن گذرنامه) با شما همکاری می کنند اما باید تکرار کنیم که این حوادث به ندرت روی می دهند.

 

تبدیل پول

بهتر است به مقدار نیاز خود پول ارزی را به روبل تبدیل کنید. استفاده از کارت های اعتباری میان روس ها در حال افزایش است اما هنوز هم بیشترشان از پول نقد استفاده می کنند. اغلب آن ها دلار یا یورو قبول نمی کنند و حتما باید روبل داشته باشید.هنگام رفتن به رستوران مبلغی را به عنوان انعام کارمندان کنار بگذارید. برای این که بعدا دچار مشکل نشوید بهتر است همین جا با نرخ مناسب روبل تهیه کنید یا اگر جایی را نیافتید در هنگام ورود به روسیه به مقدار مورد نیاز روبل بگیرید تا دیگر دغدغه تبدیل واحد پولی و نرخ آن را نداشته باشید.

 

داشتن برنامه سفر

از دیگر نکات سفر به روسیه داشتن برنامه است. جاذبه های دیدنی شهرهای بزرگ مسکو و سنت پترزبورگ از حد شمار خارج هستند و قطعا در زمان محدود شما با توجه به ساعت کاری محدود موزه ها و مراکز تفریحی فرصت بازدید کامل آن ها را نخواهید داشت. برخی از مراکز خارج شهر هستند و بازدید از آن ها نیازمند صرف زمان و هزینه زیاد است. از طرفی این شهرهای شلوغ و پرجمعیت بوده و ترافیک اغلب سنگین است. پیشنهاد می کنیم که از قبل هتل تان را نزدیک مترو رزرو کنید و برنامه دقیقی برای اولین سفر به پهناورترین کشور جهان داشته باشید. اماکن مورد علاقه خود را به ترتیب اولویت یاد داشت کنید و آن ها را به ترتیب نزدیک بودن به یکدیگر و دسترسی آسان بچینید تا در زمان بیشتری داشته باشید. برای دیدن تنها همین دو شهر زمان بسیار زیادی لازم است چه برسد به تمامی دیدنی های پهناورترین کشور جهان. به همین دلیل نگران نباشید و از تماشای آن چه زمانش را دارید لذت ببرید.

 

به قیمت ها دقت کنید

قطعا شما باید بیشتر از اهالی منطقه پول خرج کنید. به طور مثال بلیط موزه های روسیه برای خارجی ها گران تر از قیمتش برای روس ها است و در هنگام خریدنشان باید گذرنامه خود را به آن ها نشان دهید اما در کل روسیه جزو کشورهای گران قیمت اروپا نیست و قیمت های آن کاملا معقول هستند. هنگامی که رستورانی را انتخاب می کنید یا می خواهید تاکسی بگیرید درباره قیمت ها از مردم محلی پرس و جو کنید یا به آسانی آن را در اینترنت جستجو کنید تا حدود قیمت را بدانید در غیر این صورت ممکن است کلاه بزرگی سرتان گذاشته شود.

 

استفاده از نقشه  YANDEX

استفاده از نقشه در گوشی های همراه امروز بسیار رایج است و حتی گاهی در مسیرهایی که کاملا بلدیم برای آگاهی از وضعیت ترافیکی آن ها را به کار می گیریم. در بیشتر جهان از نقشه گوگل استفاده می شود اما در ادامه نکات سفر به روسیه باید بگوییم که اگرچه نقشه گوگل این جا هم پاسخ گوی نیاز شما خواهد بود اما Yandex Maps کاربرد بیشتری دارد. YANDEX یک شرکت فناوری اطلاعات روسی است که بزرگ ترین موتور جستجوی روسیه و هشتمین موتور جستجوی جهان را دارد. آن ها اپلیکیشن های زیادی دارند که نقشه هم یکی از آنان است. این نقشه نسبت به گوگل کامل تر بوده و استفاده از آن برای غیر روسی زبانان نیز آسان است.

 

مهمان نوازی روس ها

برای اولین سفر به پهناورترین کشور جهان ممکن است کمی استرس داشته باشید و نگران برقراری ارتباط با آنان باشید چرا که بسیاری می گویند رفتار روس ها غیر دوستانه و سرد است که البته این جمله اصلا گزاره درستی نیست. در نکات سفر به روسیه باید بگوییم که آن ها بسیار مهمان نواز هستند و به گرمی از خارجی ها استقبال می کنند. حتی اگر ببینند شما خارجی صحبت می کنید حسابی درباره شما کنجاوی خواهند کرد. روس ها خونگرم و مهمان نوازند و با چای و بیسکوییت و انواع غذاهای محلی از شما پذیرایی می کنند. کافی است شانس این را داشته باشید که بتوانید دوستی روسی پیدا کنید.

 

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسامآژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام

خط ویژه : 41509-021

خط مستقیم ویژه تهران : 1727

آدرس : تهران.خیابان خرمشهر.خیابان عربعلی.پلاک 38.واحد1

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام مجری برگزاری تورهای داخلی و خارجی، رزرواسیون هتل ها، رزرو بلیط کلیه پروازها می باشد.ازجمله تورهای این آژانس می توان به موارد ذیل اشاره نمود: تور تایلند, تور ترکیه, تور دبی, تور مالزی, تور مالدیو, تور هند, تور ارمنستان, تور گرجستان, تور آذربایجان, تور کیش, تور مشهد, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور پوکت, تور پاتایا, تور سامویی, تور بانکوک, تور تفلیس, تور ایروان, تور باکو, تور مسکو, تور سن پترزبورگ, تور بالی, تور دهلی, تور کوالالامپور, تور سنگاپور, تور بدروم, تور ازمیر و ...  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام می باشد