گردشگری استانبول

گردشگری استانبول

استانبول یکی از نقاط مهم گردشگری نه تنها در ترکیه بلکه در جهان است. در این شهر تعداد زیادی هتل و اماکن گردشگری‌ برای پذیرایی از گردشگرها وجود دارد. در بین بزرگترین شهرها و شهرستان‌های ترکیه، استانبول دارای تعداد زیادی از جاذبه‌های گردشگری می‌باشد که بخاطر پایتخت امپراتوری روم شرقی و امپراتوری عثمانی این شرایط فراهم گردیده است.

اماکن گردشگری استانبول

از جمله مسجد سلطان احمد، ایا صوفیه، کاخ توپ‌قاپی، مخزن باسیلیکا، کاخ دلمه‌باغچه، برج گالاتا، بازار بزرگ، چهارسوی مصر و هتل پراپلاس. استانبول همچنان به تازگی با میزبانی از فروشگاه‌ها به یکی از بزرگترین مناطق مراکز خرید در اروپا تبدیل شده‌است، از جمله متروسیتی، آک‌مرکز و جواهرمال، که بزرگترین مرکز خرید در اروپا و هفتمین مرکز خرید بزرگ در جهان است.

در ژانویه ۲۰۱۳، دولت ترکیه اعلام کرد که بزرگترین فرودگاه جهان را در استانبول می‌سازد. این عملیات به ارزش هفت میلیارد یورو سرمایه‌گذاری شد و برنامه‌ریزی شده بود که قسمت اول یک طرح چهاربخش تا سال ۲۰۱۷ به پایان برسد.

به عنوان یک نتیجه از سقوط مداوم گردشگری در ترکیه در سال‌های اخیر، از اکتبر سال ۲۰۱۶ همان‌طور که خیابان‌های خرید قبلاً شلوغ بود و الان دیگر شلوغ نیست بازار معروف استانبول هم تعداد گردشگران آن کم شده‌است. تعداد گردشگران خارجی که از استانبول بازدید می‌کنند، در سال ۲۰۱۶ به ۹٫۲ میلیون کاهش یافته‌است که با مقایسه با سال ۲۰۱۵، ۲۶ درصد کاهش یافته‌است.

تور استانبول آژانس هواپیمایی رامین گشت مجری مستقیم اجرای تور استانبول همراه با تور لحظه آخری استانبول , رزرو بلیط تور استانبول , رزرو هتل در استانبول و ... می باشد. لیست قیمت تور استانبول جهت مشاهد...

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسامآژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام

خط ویژه : 41509-021

خط مستقیم ویژه تهران : 1727

آدرس : تهران.خیابان خرمشهر.خیابان عربعلی.پلاک 38.واحد1

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام مجری مستقیم برگزاری توراستانبول ، رزرو هتل استانبول ، رزرو بلیط کلیه پروازها به استانبول می باشد.ازجمله تورهای این آژانس می توان به مواردی چون سه شب و چهار روز استانبول , چهار شب و پنج روز استانبول , هفت شب و هشت روز استانبول و رزرو هتل های استانبول می توان به رزرو هتل 5 ستاره استانبول , رزرو هتل 4 ستاره استانبول , رزرو هتل 3 ستاره استانبول اشاره نمود. تمامی ایرلاین ها با مقصد استانبول و از تمامی مبداهای دارای پرواز امکان رزرو آنلاین توسط آژانس رامین گشت را شامل می شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام می باشد