هواپیمایی قشم

هواپیمایی قشم

شرکت هواپیمایی قشم از تاریخ 1391/10/08 رسماً فعالیت پروازی خود را آغاز کرد.

طبق تاریخچه پیشین و پیش از واگذاری به مجموعه هولدینگ سورینت این شرکت در سال 1372 با اجاره نمودن هواپیما فعالیت پروازی خود را آغاز کرده بود. از سال 1375 با انعقاد قرارداد اجاره با مالکین هواپیماهای مسافری پهن پیکر پروازهای خود را در مسیرهای تهران- قشم، تهران- دبی و دیگر شهرهای ایران انجام داده است. در ابتدا پروازهای مسافری این شرکت با دو فروند هواپیما آغاز شد و شرکت توانست تا سال 1379 تعداد 7 فروند هواپیما در اختیار گیرد. در سال 1385 مالکین تصمیم به واگذاری شرکت نمودند.  در سال 1388 شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم مالک این شرکت گردید.  و با افزایش ناوگان پروازی خود و طی مراسم افتتاحیه رسمی با نام جدید" هواپیمایی قشم" و دستورالعمل کاری جدید و با در اختیار گیری کادر مدیریتی و پرسنل مجرب شروع به فعالیت نمود. زان پس این شرکت با تغییر کد سه حرفی ایکائو از IRQ (فراز قشم) به QSM (قشم ایر) با کد جدید شناخته می شود. نهایتاً این شرکت در سال ۱۳۹۳ به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران  واگذار گردید.

در حال حاضر این شرکت با به کارگیری ناوگانهای مختلف و با بهره برداری از هواپیماهای دوربرد وهمچنین هواپیماهای برد متوسط با ارائه بیش از 3000 صندلی امکان پرواز به کلیۀ فرودگاه های داخل کشور و فرا منطقه ای را دارا می باشد. استقرار سیستم های نوین فروش و  بازرگانی و هم چنین ارائۀ خدمات درون پروازی متفاوت و با بالاترین استانداردهای کیفی و ایمنی در دستور کار شرکت قرار دارد.

به کارگیری منابع انسانی جوان، در کنار نیروهای با تجربه و واقف به علم روز از مزیت های شاخص شرکت میباشد. سیر مراحل آموزش و تخصص هایی مانند خلبانی، مهندسی و تعمیر و نگهداری هواپیما، بازرگانی و عملیات زمینی و خدمات پرواز با بهترین کیفیت و در موسسات آموزشی مورد تایید برای پرسنل شرکت صورت می پذیرد.

 

Qeshm Airline

هواپیماهای این ایرلاین فقط محدود به هواپیماهای مسافربری نیست و دو هواپیمای باری هم دارد که تا ۵۰ تن بار را جابجا کنند.اوج فعالیت این شرکت در بین سال های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ بود. در این دوره قشم ایر هواپیماهای جدیدی خرید و نیروی کار زیادی استخدام کرد و موفق شد که مقاصد پروازی خود را بیشتر از گذشته کند.

شرکت هواپیمایی قشم تا کنون به 27 مقصد بین المللی و 29 مقصد داخلی پرواز داشته است.

 

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام مجری مستقیم رزرواسیون پروازهای داخلی و خارجی این هواپیمایی می باشد. جهت رزرواسیون پرواز ها با شماره 41509 -021 تماس حاصل فرمایید.

 

ناوگان هوایی مربوط به هواپیمایی قشم

 

نوع هواپیما

تعداد

عملیاتی

غیر عملیاتی

1

Fokker100

4 فروند

4

-

2

Fokker50

4 فروند

-

4

3

Airbus A-320

3 فروند

2

1

4

Airbus A-300-600

5 فروند

3

2

5

RJ

5 فروند

3

2

 

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی قشم

تهران - بندر ماهشهر - بوشهر - تبریز - خوی - زابل - آبادان - اهواز - اصفهان - ارومیه - بندر عباس - بندر چابهار - رشت - سهند - شیراز - قشم - کرمانشاه - کیش - گرگان - مشهد - یزد - زاهدان - سنندج - بیرجند - کرمان - جاسک - لار

 

مقاصد پروازی بین المللی هواپیمایی قشم

دبی - نجف - بغداد - سلیمانیه -  مسقط - بانکوک - گوا - استانبول - ازمیر - سابیها - اسپارتا - ایروان - تفلیس - وارنا - سوفیا - بخارست - بلگراد - زاگرب - هامبورگ - بروکسل - مسکو - سنت پترزبورگ - سوچی - لارناسا - باتومی - باکو - جده - قونیه

 

هواپیمایی قشم

 

هواپیمایی قشم

رزرو بلیط هواپیما

ایرلاین
رزرو بلیط هواپیما

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور این امکان را دارد تا به صورت آنلاین و لحظه ای تمامی پرواز های داخلی و خارجی را رزرو نماید.

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسامآژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام

خط ویژه : 41509-021

خط مستقیم ویژه تهران : 1727

آدرس : تهران.خیابان خرمشهر.خیابان عربعلی.پلاک 38.واحد1

آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام مجری مستقیم رزرواسیون ایرلاین های داخلی و خارجی می باشد. ازجمله این شرکت های هواپیمایی می توان به موارد ذیل اشاره نمود : هواپیمایی هما , هواپیمایی آسمان , هواپیمایی معراج , هواپیمایی ماهان , هواپیمایی کیش , هواپیمایی ایرتور , هواپیمایی کاسپین , هواپیمایی قشم ,  هواپیمایی زاگرس , هواپیمایی وارش , هواپیمایی آذربایجان ایر , هواپیمایی قطر ایرویز , هواپیمایی ترکیش ایرلاینر , هواپیمایی فلای دوبی , هواپیمایی لوفتهانزا , هواپیمایی امارات , هواپیمایی نوردویند ایرلاین , هواپیمایی ایر فرانس , هواپیمایی عمان ایر , هواپیمایی چاینا ساترن

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آژانس هواپیمایی رامین گشت ابرسام می باشد.